Almanca öabt soruları ve çözümleri ders #1

Esakademi içerikleri öğretme hevesiyle dolu öğretmenler tarafından oluşturulmaktadır. Siz de ücretli dersler yazarak esakademi'ye katkıda bulunmak isterseniz, bizim için yaz sayfasını inceleyebilirsiniz.

Almanca öabt soruları ve çözümleri ders
kämpfen: 1'den çok edat alan fiil. 'um' ile anlamı arzu edilen durumun ortaya çıkması, ortamın oluşabilmesi için belirlenen hedef doğrultusunda çalışmaları yoğunlaştırmak. 'für' ile anlamı fiziksel bir boyutu olan g . . .

Ooops! Bu site sadece Pro kullanıcılar içindir. Pro kullanıcı olarak bütün dersleri "Reklamsız" ve  "PDF" olarak bilgisayarınıza indirin, sorularınıza hızlı cevaplar alın, daha fazla okuyun, daha kaliteli içerikler.

 

Buradan pro kullanıcı olun!

 

Önceki

almancada edat alan isimler Nomen mit Präpositionen

Sonraki

almancada zaman edatları Zeit – Präpositionen

11 Yanıt

  1. Johnb437

    Good post. I study something more challenging on completely different blogs everyday. It is going to all the time be stimulating to learn content material from different writers and practice somewhat one thing from their store. I afbdkdecbefb

  2. huri

    Ahmet hocam her alanda bir sürü site var. Cikmis ve cikmasi muhtemel sorulari analiz ediyorlar. Ne yazik ki almanca alani hep yetersiz. 🙁
    Yazinizin devamini sinava kadar yazmanizi ümit ediyorum.
    Bizim gibi hangi soruyu nasil yorumlayacagini bilemeyenlere oldukca yol gosterici olacaktir. Saygilarimla 🙂

Bir yanıt bırak

Email aboneliği

Esakademi.com'dan iyi ve güzel haberler almak için listeye mailinizi ekleyin