Bizimle çalışmak ister misiniz?

Öncelikle sizi girişimciliğinizden dolayı tebrik eder, cesur adımlarınız için sizi kutlarım. Biz esakademi olarak her zaman aramıza yeni eğitmenlerin katılmasından mutluluk duyarız. Eğitim ve akademik kariyer konusunda uzmanlaşmaya ve okurlarımıza kaliteli içerik sunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda sizin için aşağıdaki hizmet alanlarından en az birini veya tamamını seçip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

1. Satın almaya müsait ürünler sunun

Dilerseniz kendinize ait fiziksel(örneğin kitap) veya digital(örneğin video dersler) ürünleri satabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınız konusunda size teknik destek sunacağız. Bunun dışında yayın evlerinden basılı kitap temin edip bunları Almanyadaki veya Türkiyedeki esakademi okurlarının beğenisine sunabilirsiniz.

2. Eğitim Seti oluşturun.

Bu sizin bize teklif ettiğiniz iş modeline en çok uyan konu. Talep göreceğine inandığınız eğitim seti oluşturun ve bunu insanlara sunun. Sitemize ayda 20 binden fazla almanca öğrenmek isteyen ziyaretçi gelmektedir. Bu potensiyeli paraya çevirebilirsiniz. Esakademi 7 yıldır verdiği hizmetle okurların güvenini kazanmıştır. Sitemizdeki ürünler tereddütsüz satın alınmaktadır.

3. Ders/makele yazın ve tanınırlığınızı artırın.

esakademi. com’a ürününüzü ekledikten sonra okunabilir yazılar oluşturun ve adınızı sektöre duyurun. Bu sizin ürünlerinize daha fazla müşteri çekecektir.

4. Kayıtlı veya misafir yazar olun.

Dilerseniz esakademi.com‘da daimi veya misafir yazar olabilirsiniz. Yazdıklarınızı sosyal paylaşım ağlarında ve forumlarda paylaşarak daha fazla kişiye ulaşabilir,yazınızın okunma sayısını artırabilir ve gelirinizi katlayabilirsiniz.

Aklınıza takılan burada değinilmeyen diğer hususlar varsa bu maili yanıtlayarak bunlardan bizi haberdar edin lütfen. Sizden yeni haberleri dört gözle bekliyor olcağız.

Saygılarımla

esakademi birlikte çalışmak için takım arkadaşları arıyor.

Mevcut müsait işler

Almanca ders yazarı

YDS denemesi için soru oluşturucu

Email aboneliği

Esakademi.com'dan iyi ve güzel haberler almak için listeye mailinizi ekleyin