Hakkımızda

Kuruluş
esakademi.com 2011 yılında Almanca öğretmeni Ahmet Bergmann tarafından Eskişehir’de kuruldu. Kurulduğu günden beri Türkiye’den ve Avrupa’dan birçok kişiye Almanca dersler sunduk. Kurucu Ahmet Bergmann halen sitede ders ve makale yazmaya devam ediyor.

Vizyon
Paylaşılmayan bilgi paylaşılmayan sevgi gibidir.

Misyon
Bu kadar fazla bilgi denizinden en doğruyu yazmak, bilginin özünü okuyucuya aktarmak ve tüm sorulara en hızlı cevap vermek.

Birçok yenilik bizden

Etrafta herkesin dünyanın her yerinden ulaşabileceği kaliteli bir Almanca eğitim sitesi yoktu. 2011 yılında Almanca dersler yazmaya başladık ve okuyucuları basılı kitap arama derdinden kurtardık.

Türkiye’de ilk Almanca gramer dijital kitabı bizden

“Auf Deutsch Bitte.Deutsch als Fremdsprache für Türken” adlı almanca eğitim e-book(e-kitap) ile herkesin her yerden almanca öğrenmesine yardımcı olduk.

Bu kitabın adı daha sonra “Grammatik und Konversation. Deutsch für türkischsprachige Lernende” olarak değiştirildi. Kitabın orijinal sürümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Video dersler hazırladık

Youtube’da 80’den fazla HD dersler hazırladık ve birçok kişi bizden esinlenerek video dersler çekmeye başladı.

Kariyeriniz bizim için önemlidir. Yanınızda olmaya ve yenilikler sunmaya devam edeceğiz.
Ahmet Bergmann
Dolmetscher, Übersetzer, Lehrer, Lehrbuchautor

Es ne demek?

Eskişehir’in ilk iki harfidir. Eskişehir’de birçok proje, işletme,  şirket adının başında “es” kullanır. Mesela espark, esbank gibi.

Destek

Lütfen bu siteyi çevrenizle paylaşın, bize destek olun

Email aboneliği

Esakademi.com'dan iyi ve güzel haberler almak için listeye mailinizi ekleyin